Потенційні студенти Національного університету «Чернігівська політехніка»

13 грудня 2022 року відбувся захід, в якому брали участь Національний університет «Чернігівська політехніка» та комунальний заклад «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

На цьому заході презентували свої  здобутки для майбутніх абітурієнтів всі навчально-наукові інститути університету. Присутні мали можливість поспілкуватися з представниками інститутів та факультетів. Зокрема, директор ННІ АДГ Олексій Терещук розповів про структуру і переваги навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та геодезії, основні напрямки роботи, актуальні спеціальності, про практику і працевлаштування та запросив майбутніх абітурієнтів до вступу в університет.

У спілкуванні з потенційними студентами університету активно вирізнялися професори, викладачі та співробітники інституту Олена Савченко, Євгеній Сахно, Олена Пономаревська, Віктор Мовенко, Ольга Гаврик, Наталія Мозгова та ін.

 

 

Сподіваємося що такий формат зустрічі сприятиме залученню талановитої молоді до здобуття таких важливих на сьогодні галузей знань та спеціальностей, які пропонує Національний університет «Чернігівська політехнік