Вітаємо переможців конкурсу стартап-проєктів “StartUp – way to success”!

       Національним університетом “Чернігівська політехніка” було проведено конкурс стартап-проєктів “StartUp – way to success”, де учасники мали змогу представити власні оригінальні, цікаві і реалістичні ідеї. Як і раніше, конкурс пройшов на високому рівні, конкуренція була великою.
       Почесне перше місце, серед усіх інших робіт, здобув проєкт
“Інтерактивна система контролю за станом міської інфраструктури”,
виконаний спільно студентами ННІ архітектури, дизайну та геодезії та ННІ електронних та інформаційних технологій!
    Метою проєкту є розробка дієвої системи інтерактивного зв’язку громадськості та органів муніципального управління з питань утримання об’єктів міської інфраструктури.
       Основна ідея проєкту: 
мешканці міста використовують мобільний додаток для фотографування пошкоджень об’єктів міської інфраструктури. Метадані фотографій містять мітки часу та геокод, що дозволяє локалізувати їх у муніципальній геоінформаційній системі і показати місця, вид та характер пошкоджень. Таку інформацію отримують відповідні органи муніципального управління та підприємства, які відповідають за утримання пошкоджених об’єктів, і відповідно вживають заходів щодо усунення пошкоджень. Після усунення пошкоджень, виконавцем фіксується результат робіт за допомогою фото (з міткою часу та геокодом), та надсилається до геоінформаційної системи повідомлення про виконання робіт. При топологічному співставленні повідомлень про пошкодження і роботи, у випадку дотримання часової послідовності (пошкодження – усунення) мітка про пошкодження об’єкта знімається.
       Всі просторові дані слугують основою для проведення просторового аналізу ефективності дій підприємств і організацій, які відповідають за утримання об’єктів інфраструктури міста, виявлення системних проблемних ділянок, оцінки рівня соціальної напруги і незадоволення станом міської інфраструктури.
Вітаємо нашу команду переможців:
Олександра Шульгу, Іллю Ульянова,  Руслана Канаву,  Сергія Сезончика, Артема Красенка, Світлану Коноваленко, Ігора Корнієнка, Ірину Білоус!
   На даному етапі вже виконані міжкафедральні випускні кваліфікаційні роботи з прототипуванням мобільного додатку (телеграм чат-ботом) та алгоритмом аналізу і візуалізації просторових даних – фіксованих геолокалізованих пошкоджень об’єктів інфраструктури вулично-дорожньої мережі.
      Бажаємо всім учасникам наснаги та подальших професійних досягнень!